*dźwięk jest delikatny - może wymagać zwiększenia głośności
Bęben oceaniczny w autorskiej, kwadratowej formie, wykonany w pracowni Kapitan Instrumenty Drewniane, został pomalowany przez artystkę Monikę Ewę Wójtowicz znaną pod pseudonimem artystycznym Karmica.
Monika pisze o sobie:
" SZTUKA JEST DLA MNIE ŻYCIEM, KOLORY POWIETRZEM, KTÓRYM ODDYCHAM. JEST SPOSOBEM NA ISTNIENIE W TYM ŚWIECIE.
Występuję pod pseudonimem artystycznym: Karmica, ur. 1990 roku, pochodzę z małej miejscowości na Podkarpaciu – Rzeczyca Długa (okolice Stalowej Woli). Jestem artystką wizualną, zajmuje się: malarstwem, live-paintingiem, body paintingiem, performance, charakteryzacją, modą, video-art i custom made. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku edukacja artystyczno-medialna. W 2013 ukończyłam z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Artystyczną z dyplomem u prof. Andrzeja Macieja Łubowskiego na kierunku malarstwo w scenografii i aneksem z malarstwa u prof. Łukasza Korolkiewicza. Jestem jako artystka objęta patronatem Artistic Guarantee of Art Imperium, mam na swoim koncie wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych oraz performance, w Polsce i zagranicą."
Więcej znajdziecie na stronie artystki: https://karmica.pl/
Gra na bębnie oceanicznym oferuje wiele korzyści i zalet:
* może działać kojąco na umysł i ciało, pomagając w redukcji stresu i napięcia. Rytmiczne bicie w harmonii z dźwiękami przypominającymi szum fal może wprowadzić Cię w stan głębokiej relaksacji i spokoju.
* gra na bębnie oceanicznym często odbywa się w grupie, co sprzyja budowaniu więzi społecznych i współpracy. Wspólne tworzenie muzyki na bębnie może promować poczucie wspólnoty oraz wzmacniać relacje między uczestnikami.
* bęben oceaniczny to instrument, który daje dużą swobodę w wyrażaniu się. Gracze mogą eksperymentować z różnymi rytmami, dźwiękami i technikami gry, co sprzyja rozwijaniu kreatywności oraz wyrażaniu emocji poprzez muzykę.
Rodzaj instrumentu: | Bębny oceaniczne |
Zdobienie artystyczne: | Malowanie |